Hakkımızda

KollektİF Reklamcılık

Günümüzde bulunan bir çok reklam şirketinin büyük vaatlerde bulunup, verdiği hizmetin müşteriyi tatmin etmemesi sonucunda işletmeler farklı reklam şirketleri arayışına girmektedir. Bizim kollektif reklamcılık anlayışımız ise müşterinin sektöre dair tüm ihtiyaçlarını karşılayarak tek bir tema altında toplayabilmektir.

Açıkhava Reklamcılığı

Vinil, kutu harf, ışıklı, kompozit ve dijital baskı tabela çeşitleri, bayraklar, folyolar, brandalar, kaplamalar ve levhalar gibi ihtiyacınız olan tüm ürünler.

Kurumsal Kimlik

Markanızın kimliği; müşteri portföyünüz, hedef kitleniz gibi etkenler göz önünde bulunarak, logonuz, temanız gibi reklam ürünlerinde kullanacağımız tasarımlardır.

Web Yazılım

Markanızın dijital ofisi olan web sitenizi, tamamen size özel, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve kreatif bir şekilde tasarlamaktayız.

E-Ticaret Site Tasarımı

Ürünlerinizi, herhangi bir komisyon, kesinti ve kira bedeli olmadan, sizin için tasarladığımız sanal pos uyumlu e-ticaret sitenizde satın.

Mobil Uygulama Tasarımı

Markanız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda, size özel bir mobil uygulama tasarlamaktayız.

Matbaa Ürünleri

Kartvizit, antetli kağıt, broşür, magnetler, el ilanları, baskılı karton kutular gibi markanıza ve kurumsal kimliğinize ait ürünler.

ProjelerİMİZ

Üretimini ve montajını yaptığımız son açık hava reklam projeleri.